Acer EduTorial je náš zcela nový seriál určený k podpoře při výběru těch nejlepších technologií pro vás a vaše studenty.

Seznamte se se svým notebookem

Se začátkem nového školního roku je třeba vybavit studenty a učitele nejlepšími nástroji pro podporu jejich vzdělávacích zkušeností je zásadní.

Naše odbornice na technologie Tech Princess – Fjona Cakalli vás seznámí s klíčovými vlastnostmi, které je třeba mít na paměti při výběru dokonalého společníka. Podívejte se na všechny 4 epizody, které vám pomohou seznámit se se svým dalším notebookem.

Vše, co potřebujete vědět, na jednom místě.
Získejte srovnávacího průvodce funkcemi našich zařízení v interaktivním přehledném formátu.

STÁHNOUT BROŽURU
1. Epizoda

Velikost obrazovky

Kolikrát jste se sami sebe ptali, “jaká je to správná velikost displeje pro školní notebooky”?

V první řadě vezměte v úvahu věk svých studentů a způsob, jakým budou svá zařízení používat. Po zhlédnutí tohoto videa se při výběru posunete zase o kousek dál!

2. Epizoda

Konstrukční provedení

Hledáte notebook v klasickém provedení pro vzdálenou výuku? Nebo snad konvertibilní zařízení pro multimediální projekty?

Druhý díl vám pomůže rozhodnout se, jakou cestou se vydat na základě potřeb vašich žáků!

3. Epizoda

Odolnost

Rodiny a učitelé se shodují v jednom: školní notebook by měl bez potíží přežít běžné “školní násilí”.

Proto jsme pro vás a vaše studenty vybrali ta nejodolnější a nejspolehlivější zařízení. Pokud hledáte odolnost, jste na správném místě. Nenechte si ujít náš třetí EduTorial a vyberte si správně!

4. Epizoda

Konektivita

Učte se a vyučujte kdekoli, rychle sdílejte soubory a snadno spravujte externí nástroje a další zařízení.

Není pochyb o tom, že díky skvělé konektivitě je vše mnohem jednodužší. Zjistěte, čeho všeho můžete dosáhnout s našimi notebooky a jejich funkcemi pro připojení. Připravte se na poznat svého dalšího společníka pro vzdělávání!

"Ukázalo se, že konvertibilní zařízení Acer jsou flexibilní, dokáží se přizpůsobit různým druhům činností a že je mohou snadno používat studenti s různými schopnostmi a vzdělávacími potřebami."
Luisa Guarnieri
Učitelka matematiky a přírodních věd - Istituto Comprensivo "B. Sestini", Itálie
"Acer Chromebook byl skutečně vytvořen pro vzdělávání. Odolné tělo, klávesnice odolná proti polití, sada přívětivých aplikací, je to prostě opravdu dobře vyrobený produkt."
Neal Oates
Zástupce ředitele - student Star International School, Dubaj
"Pro práci s notebooky Acer jsme se rozhodli kvůli jejich odolné konstrukci. Můžete je dokonce upustit nebo na něj vylít vodu, aniž byste je rozbili."
Hans Kroes
Referent pro politiku Nadace Agora - Základní škola De Golfbreker, Nizozemsko